Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Si kurrë më parë Rudina Dembacaj publikon foto në krahët e Mark Frrokut

Moderatorja Rudina Dembacaj vijon të shijojë dashurinë me ish-deputetin Mark Marku. Vet pak minuta më parë ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Në përshkrimin e fotos, Dembacaj shkruan: “Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”.
Siç shihet nga postimet e publikuara në Instagram, çifti po kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit.

Ndërkohë Dembacaj është nënë e një vajze, Viktorias.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.