Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Meta me dy gishta fton qytetarët për 2 marsin: I paduruar për t’u bashkuar me ju për pranverën “Kuq e zi”

Pak minura më parë, Presidenti Ilir Meta, në rrjetin Facebook, ka publikuar një video mesazh drejtuar shqiptarëve, ndërkaq po afrohet 2 marsi, datë në të cilën ai ka thirrur qytetarët që t’i bashkohen manifestit kombëtar në mbrojtje të Kushtetutës.

Në videomesazh, kreu i shtetit, shfaqet i buzëqeshur, ku përshëndet me dy gishta, ndërsa e cilëson 2 marsin si pranverën ‘kuq e zi’.
“Të dashur qytetar, i paduruar për t’u bashkuar dhe unë me ju në 2 mars për pranverën ‘Kuq e zi’.”, thotë Meta në videomesazh.

2 Mars

Gepostet von Ilir Meta am Freitag, 28. Februar 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.