Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Maska me e mire per koronavirusin, Arian Cani i habit te gjithe

Moderatori i emisionit “Zonë e lirë” Arian Çani ka marrë një vendim të çuditshëm duke dalë në emision me tanga.

Mbathjet intime te kuqe, Çani i kishte vendosur në zonën e hundës, duke u shprehur se po i përdorte si maskë për të mbajtur larg koronavirusin.

“Kemi marrë masat, kjo masë është në kuadër të shqetësimit që është përhapur për koronavirusin.

Kjo është maska më e mirë në botë, mos keni asnjë ankth dhe asnjë shqetësim, falenderoj Sofinë që ma mundësoi këtë maskë”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.