Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Konfirmohet rasti i 4 me koronavirus në Greqi, një grua e kthyer nga Milano

Thellohet bilanci i të prekurve me koroavirus në Greqi. Shteti fqinj rregjistron një tjetër rast të pacienteve me COVID-19. Bëhet fjalë për një grua nga Athina.

Ajo kishte qenë në Milano ditët e fundit ku edhe është infektuar. 36 vjeçarja është izoluar në spitalin e Atikës në Athinë.

Ky është rasti i dytë në kryeqytet pas një 40 vjeçareje që gjithashtu ishte kthyer nga Italia. Dy pacientët e tjerë me koronavirus janë në Selanik, nënë e bir.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.