Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Kalon vetingun Drejtori i Hetimit Qendror në Policinë e Shtetit,kandidat për BKH

TIRANË
Konfirmohet në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit, Drejtori i Drejtorisë Hetimore Qendrore në Departamentin për Policinë Kriminale në policinë e shtetit, Artan Shkëmbi, njëherësh kandidat për kreun e BKH.

Vendimi u dha mëngjesin e sotëm, nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Në përfundim të vendimit, Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit rezultoi se z.Shkëmbi është i pastër në të tre shtyllat e vlerësimit.

Sipas këtij komisioni, Drejtori i Hetimit Qëndror ka deklarim të saktë të pasurisë, po ashtu edhe të formularit të pastërtisë së figurës dhe formimit profesional.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.