Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Alketa Vejsiu si rrallëherë fotografon djalin, pushime me familjen në Itali

Pas pjesemarrjes ne “Sanremo” dhe pas intervistave në televizionin italian, moderatorja Alketa Vjesiu tani po pushon disa ditë në Alpet e Italisë.

Ky është vendi i preferuar për Alketën dhe familjen e saj pasi edhe në fillim të këtij viti, kaluan disa ditë pushimi në po të njëjtin vend.

Ai rrallëherë Alketa ka vendosur të publikojë një foto të djalit. Moderatorja e ka fotografuar vogëlushin Lionel teksa po shijon pamjen jashtë shtëpisë prej druri.

“Djali im është një burrë i vogël. Rreze drite! Bekim i Zotit!”, shkruan Alketa.

Zbulohet kush është burri miliarder i Alketa Vjesiut

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.