Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shkëndija elektrike, digjen dy apartamente në Tropojë, shpëtojnë familjarët

Dy apartamente u përfshinë nga flakët në fshatin Cerrnicë të Tropojës pak pas mesnate. Bëhet e ditur se u dogjën banesat në pronësi të Dedë dhe Gegë Sokoli.

Familjarët arritën të shpëtojnë mrekullisht nga kjo ngjarje. Sipas verifikimeve të uniformave blu, raportohet se zjarri ka nisur për shkak të një shkëndije elektrike.

Kanë mbërritur në kohë uniformat e zjarrfiksëve. Këto të fundit bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.