Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Lekundje termeti 3.1 rihter ne Durres, ja ku ishte epiqendra

Nje termet me fuqi 3.1 rihter eshte regjistruar pasditen e sotme ne Durres.

Sipas ESMC epiqendra e lekundjeve ka qene ne Durres, me thellesi 40 kilometer ne Detin Adriatik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.