Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Korçë, makina del nga rruga, plagosen dy refugjatë sirianë

Nje automjet qe po transportonte katër refugjate te Lindjes ka dale nga rruga duke perfunduar ne kanal.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ne dalje te qytetit te Korces.

Sipas policise, drejtuesi i mjetit nuk i eshte bindur urdherit te patrulles se policise për te ndaluar, e për pasojë ka humbur kontrollin.

Ne mjet udhetonin 4 refugjate, 2 prej te cileve jane transportuar ne spital me plage te lehta. Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.