Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Grevistët e Ballshit mbyllin grevën e urisë, takim me përfaqësues të kompanisë

Vetëm pak minuta më parë kanë lënë mjediset e grevës së urisë 10 grevistët e ngujuar në mjediset e qendrës shëndetësore e ndodhur fare pranë uzinës së Ballshit.

Burime bëjnë të ditur se grevistët kanë deklaruar se u kanë kaluar tre paga të prapambetura. Ndërsa do të rikthehen për takimin që është planifikuar në orën 15:00 me përfaqësues të kompanisë që administron këtë uzinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.