Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Frikë nga koronavirus, FSHF po mendon të shtyjë ndeshjet e Kombëtares

Përhapja me shpejtësi e koronavirus ka vënë popullatën në alarm. Disa ndeshje sportive janë spostuar, ndërsa nëpër aeroporte kontrollohen të gjithë ata që hyjnë në Gadishullin Apenin.

Nga kjo situatë, Federata Shqiptare e Futbollit është mjaft e shqetësuar dhe ka vedosur të spostojë ndeshjet në program me San Marinon në 27 mars dhe më 30 mars me Slloveninë, që do luhej në Friuli.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.