Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aktori i njohur shqiptar shtrohet në spital, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Aktori i njohur shqiptar, Arben Derhemi, nëpërmjet një fotoje në rrjetin social Instagram ka dhënë një lajm aspak të mirë.

Jeta e tij është e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithcka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë. Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është se ndihet tani ndihet mjaft mirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet