Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Lekundje termeti 3 rihter ne Durres, ja ku ishte epiqendra

Nje termet me fuqi 3 rihter eshte regjistruar mbremjen e sotme ne Durres.

Sipas ESMC epiqendra e lekundjeve ka qene ne Durres.

Ngjarja ka ndodhur ne ora 19.49 sipas ESMC ne thellesi 5 kilometer ne zonen mes Shijakut dhe Shetaj.

IGJEUM nderkohe ka raportuar per disa lekundje te lehta kete pasdite ne rajonin e Durresit.

Data: 25/02/2020
Ora: 20:28:35
M=1.5
Place: Gjiri i Lalzit
41.43° N, 19.47° E
Thellësia: 18 KM

Data: 25/02/2020
Ora: 19:16:26
M=1.6
Place: 1 km VL Rade, Durres
41.42° N, 19.61° E
Thellësia: 33 KM

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.