Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Forca e Ligjit në Vlorë, policia sekuestron gjashtë makina luksoze

Aksioni forca e ligjit ka vazhduar në Vlorë ku janë sekuestruar së fundi 6 automjete luksoze.

Mësohet se në komisariatin e Vlorës pritet të bëhet verifikimi i dokumentacionit dhe personave që i kanë në pronësi.

Paralelisht pritet të hetohet edhe burimi i të ardhurave për personat që i kanë në pronësi.

Nuk ka ende detaje për personat që u janë bllokuar automjetet, ndërkohë që në shumë raste mjetet u janë rikthyer pronarëve, për shkak se SPAK ka konstatuar parregullsi në dokumentet e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.