Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

E rëndë në Pogradec, 58-vjeçari gjendet i varur në banesën e tij

POGRADEC
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit mbrëmjen e sotme kur një 58-vjeçar ka varur veten në banesën e tij.

Sipas informacioneve nga policia, 58-vjeçar është gjetur nga familjarët dhe me gjithë ndërhyrjen e tyre për ta shpëtuar nuk ka mundur të mbijetojë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 në Pogradec ndërsa ende nuk dihen shkaqet që çuan 58-vjeçarin drejt aktit ekstrem.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.