Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Dite zie per kengetaren, ndahet nga jeta babai i Enca Haxhia

Ditë zie për këngetaren Enca Haxhia. Këngëtarja ka humbur babain e saj në moshen 64-vjecare, i cili prej kohësh vuante nga nje sëmundje e rëndë. Kengetarja ka qene mjaft e lidhur me babain dhe per kete raport ka folur shpesh edhe në media.

Ndërsa këngëtarja Enca nuk ka bërë ndonjë postim për lajmin e hidhur, i vetmi reagim në rrjetin social Instagram ka qenë disa orë më parë kur artistja ka postuar një pjesë të këngës “Ocean” të Karol G, e cila i dedikohet dikujt për të cilin do ta duash përjetësisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.