Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 25 shkurt 2020

Dashi
Të lindurit e kësaj shenje ka gjasa të ndihen të irrituar gjatë ditës së sotme. Ndoshta kjo mund të ndodhë për shkak të gjendjes financiare, e cila nuk do të jetë ashtu sikurse ju dëshironi. Mos u përpiqni të luftoni me rrethanat.

Demi
Gjatë kësaj të marte do të jeni nën një atmosferë të ngrohtë dhe dashurie. Mund të jeni pjesë e një eventi festiv ose e një dreke familjare. Sot do të dëgjoni fjalët që keni pritur prej kohësh nga partneri, partnerja juaj.

Binjakët
Ekziston mundësia të gaboni teksa bëni disa përllogaritje. Si rezultat i kësaj, mund të gaboni gjatë një plani financiar. Shmangni çdo plan për të ardhmen gjatë kësaj periudhe. Do të kaloni një mbrëmje të qetë, të cilën do ta keni shumë të nevojshme.

Gaforrja
Mos u tregoni të ashpër kur debatoni, vetëm për të mbrojtur idenë tuaj. Madje kjo mund të ndikojë negativisht edhe në gjendjen tuaj psikologjike. Sot do të jetë e nevojshme të përfshiheni në disa punë emergjente.

Luani
Nuk rekomandohet të ndjeni keqardhje për të kaluarën apo të kritikoni veten. Mendoni për të tjera gjëra, që janë më të rëndësishme për ju. Sa i përket marrëdhënies në çift, bëni të pamundurën për të shmangur monotoninë.

Virgjëresha
Nuk parashikohen probleme këtë të martë për të lindurit e kësaj shenje. Megjithatë, kjo ditë parashikohet të jetë monotone. Ndoshta mund të qëndroni në shtëpi duke bërë punë, duke ndihmuar familjen ose duke diskutuar për të ardhmen.

loading...

Rekomandojme

Peshorja
Ekziston mundësia të bëni një sjellë që do të habisë të tjerët. Bëni kujdes, pasi mund të ndikojë në përhapjen e thashethemeve për ju. Nuk do t’ju mungojë mbështetja nga partneri/partnerja juaj.

Akrepi
Mund të realizoni çdo objektiv tuajin nëse veproni me vendosmërinë. Një i afërm apo një mik mund t’ju ofrojë mbështetje maksimale. Sa i përket gjendjes suaj financiare, do të jetë e qëndrueshme.

Shigjetari
Asgjë nuk do t’ju bëjë përshtypje sot. Do të veproni ashtu sikur dëshironi, pa u menduar dy herë. Partneri/partnerja juaj do të kërkojë më shumë mbështetje prej jush. Beqarët e kësaj shenje rekomandohen të mos tregohen të nxituar.

Bricjapi
Të lindurit e kësaj shenje do të marrin shumë këshilla të vlefshme sot. Nëse ndërprisni dikë teksa po përpiqet t’ju mësojë, do të ofendohej shumë. Kërkoni mënyrat për të rënë në kompromis me të afërmit tuaj.

Ujori
Kjo e martë do të karakterizohet si një ditë mjaft e ngjeshur. Bëni gjithçka që mundeni për ruajtur qetësinë. Komunikoni më shpesh me njerëz optimistë. Në mbrëmje, duhet t’i kushtoni vëmendje shëndetit tuaj.

Peshqit
Kjo ditë premton të jetë e qetë. Duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë çështjeve profesionale dhe planifikimit financiar. Bëni mirë të analizoni rrethin e miqve të vjetër./bw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet