Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Meta falënderon ish-deputetin e PD: Mirënjohje për kauzën e mbrojtjes së Kushtetutës dhe Republikës

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka falënderuar me anë të një mesazhi në “Facebook” ish-deputetin e PD Aleksandër Biberaj për mirëkuptimin dhe solidaritetin për kauzën e mbrojtjes së Kushtetutës dhe Republikës.

Ky reagim i Kreut të Shtetit vjen pas një opinioni të Biberajt, i cili shprehet se 2 marsi është i gjithë shqiptarëve.

“Mirënjohje për mirëkuptimin dhe solidaritetin e ish-studentit të Dhjetorit ’90, Aleksandër Biberaj për kauzën e mbrojtjes së Kushtetutës dhe Republikës!
#PërKushtetutën #PërRepublikën #PërShqipërinë #PërKombin 🇦🇱”, shkruan presidenti Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.