Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Champions/ Napoli befason Barcelonën, barazim pa gola në Londër

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po luhen në këto çastë në Champions League dhe ku kemi vetëm një gol të shënuar, atë të Dris Mertensit në “San Paolo”, që ka vulosur suksesin e Napolit kundër Barcelonës në këto 45 minuta.

Ka qenë një gol mjaft i bukur i belgut shtatshkurtër, i cili me të djathtën e ka lënë të palëvizur Ter Shtegenin duke tundur rrjetën në minutën e 30-të.

Ndërkohë 0-0 në Londër, ku Celsi po ndeshet me Bajernin e Mynihut në një ndeshje të luftuar, por që nuk ka prodhuar gola në këtë fraksion loje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet