Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shefja e QSUT zhduk brenda pak minutave fotot e mjekeve me maska per virusin

Koronavirusi, shefja e Infektivit: Moshat e treta janë më të rrezikuara, fëmijët më pak

Shefja e sherbimit infektiv ne QSUT Najada Como, ka publikuar dje fotot e mjekeve shqiptare qe testojne veshjen maske ndaj koronavirusit.

Megjithate brenda pak minutave pas ketij publikimi, sipas ish kryeministrit Sali Berisha, fotot jane zhdukur:

Ceshtja e Koronavirusit eshte kthyer ne vemendje te medias dhe qytetareve pas rritjes se numrit te te prekurve dhe te viktimave ne Itali./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet