Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Pas frikes nga koronavirusi, Italia e jugut goditet nga termeti. Ja sa ishte magnituda

Pas ankthit që i ka mbërthyer për koronavirusin, Italia është goditur nga një tërmet.

Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.7 të shkallës rihter, 58 km nga Katanzaro, në pjesën jugore të Italisë. Deri më tani nuk dihen nëse ka pasur dëme nga tërmeti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.