Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Një shqiptare e prekur nga koronavirusi, e konfirmon e ëma: Im bijë është e prekur

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.

Me maska ne fytyre, kontrollohen shqiptaret qe kthehen nga Italia ne Rinas

Çfarë po ndodh në Rinas? A po kontrollohen pasagjerët për koronavirusin?!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.