Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Me maska ne fytyre, kontrollohen shqiptaret qe kthehen nga Italia ne Rinas

TIRANË

Qytetarët shqiptarë që vijnë nga Italia janë kontrolluar në aeroportin e Shqipërisë dhe Italisë në lidhje me Coronavirusin. Ata thonë se në Itali janë kontrolluar me skanër ndersa ne vendin tone, u matet temperatura. Përtej këtyre masave, disa prej qytetarëve nuk kanë nguruar të vënë edhe maskat, si formë mbrojtëse ndaj këtij virusi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet