Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

“Jam pak i ftohur”/ Habit kryebashkiaku italian: Nuk e bëra testin, kishin mbaruar tamponët

“Më falni, jam pak i ftohur …”.

Kështu e nisi fjalën e tij Angelo Chiesa, kryetari i bashkisë së Bertonico në provincën e Lodi, në Rai 2.

Menjëherë të pranishmit në studio, e këshilluan që të vizitohet për të eleminuar çdo dyshim për një infeksion të mundshëm.

Por pikërisht këtu habiti kryebashkiaku: “Unë isha thirrur të bëja një vizitë, por ajo u pezullua sepse nuk kishte tamponë”.

“Po si ka mundësi ju jeni dhe kryetar bashkie, takoni njerëz çdo ditë”, ishin reagimet në studio.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.