Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ishin ne Itali per mjekim, kthehen dy te mbijetuar nga termeti i 26 nentorit

Janë kthyer nga Italia dy të mbijetuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Albert Cara dhe Marlin Shkodra ishin në Itali për mjekim.

Albert Cara humbi familjen në tërmetin e 26 nëntorit. Cara humbi familjen në tërmetin e 26 nëntorit në Thumanë.

Marlin Shkodra është një prej të lënduarve nga tërmeti në Durrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.