Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Modelja ruse ‘çmend’ fansat me fotot e nxehta

Modelja 25-vjeçare njihet për forma bombastikeqë i ekspozon shpesh herë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Komentet janë të shumta për bukuroshen dhe sigurisht që ajo ndihet e lumtur për perfekt.

Mjaft e ndjekur në Instagram, rreth 10.6 milionë ‘followrs’, Anastasia ka marrë një lumë zemrash dhe komentesh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.