Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Makina perplas motorçikleten, i moshuari dergohet ne spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë qytezës së Belshit.

Siç shihet në foton e mëposhtme, një makinë ka përplasur një motorçiklist, i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihen ende emrat, as ai i shoferit, as ai i të moshuarit të plagosur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.