Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Firma ‘Fendi’ sjell ne treg maskat e mendafsha me çmime ‘te çmendura’

Alarmi i koronavirusit është materializuar edhe në Itali. Shumë farmaci kanë shitur maska ​​për javë të tëra për të mbrojtur veten nga infeksionet e mundshme.

Pas rasteve të para të koronavirusit në Lombardi dhe Veneto, në shumë dyqane thuajse nuk gjen më maska. Por ata që kërkojnë një version më në modë, ato të Fendi janë në dispozicion. Këto maska ​​ndërthurin modën dhe cilësinë me nevojën për shëndet dhe siguri. Por çmimi nuk është edhe aq i lirë.

Një maskë Fendi kushton plot 190 euro. Në Lombardi ato janë duke u shitur shpejt. Disa që janë ende në dispozicion janë të shtrenjta.

Në internet dhe në dyqanet e tyre përkatëse të Fendi, mund të gjeni maska. Cilësia është e shkëlqyeshme. Ato përbëhen nga mëndafshi i pastër.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.