Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

E pabesueshme shifra e çmendur që do shpenzojë Jennifer Lopez për dasmën

Alex Rodriguez u ul në gjunjë në breg të deti me një unazë diamant në dorë dhe i propozoi Jennifer Lopez për martesë.

Këngëtarja tejet e emocionuar absolutisht i tha “Po”.

Pas një viti, ka ardhur momenti kurorzimit të ceremonisë martesore. Kanë vendosur të organizojnë një dasmë gjigande që do ngelet në mendjen e të gjithëve.

Sipas burimeve, çifti do shpenzoj rreth 3 milion dollarë për këtë ceremoni që dëshirojnë ta mbajnë mend gjithë jetën e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.