Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Arrestohet zyrtari i larte i Tatimeve, kërkonte favore seksuale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një zyrtar i Tatimeve i identifikuar si Arian Mema është arrestuar pas akuzës së një vajze që e akuzon për favore seksuale.

Vajza denoncoi faktin në polici, duke specifikuar se favoret seksuale kërkoheshin në këmbim të ndihmës për punësim.

Shtetasi i arrestuar, Arian Mema banues në Pogradec, ra ne pranga nga policia ndërkohë që prokuroria e Korçës ka nisur hetimet e mëtejshme lidhur me rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.