Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Selena Gomez i dedikon këngë dashurisë së hershme, “Askush nuk të do sa unë”

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez, bëhet nostalgjike duke i kujtuar ish- të dashurit këngën e re, “Feel Me”, duke i thënë që nuk do ta harrojë lehtë këngëtaren.

Kënga e re e publikuar para një dite, më 20 shkurt, është pjesë e albumit “Rare”. Në këtë këngë Selena i përshkruan emocionet e thella ku i dërgon një mesazh ish-të dashurit: “Askush nuk të do sa unë”.

Menjëherë fansat kanë aluduar te lidhja e bujshme me këngëtarin Justin Bieber, i cili tashmë është i martuar me Hailey Baldwin. Albumi i ri, “Rare”, është albumi i tretë i këngëtares, i cili është publikuar më 10 janar përmes Interscope Records.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.