Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Po shkonte ne koncert, e perplas makina, humb jeten kengetarja 25-vjeçare

Këngëtarja britanike, Lindsey Lagestee, ka humbur jetën në moshën 25-vjeçare, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Ajo ishte duke shkuar në një koncert, kur u përplas nga një makinë.

E reja u dërgua menjëherë në spital, por nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra. Lajmi u bë i ditur nga banda e saj muzikore, me një shënim në facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.