Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas operacionit në hundë, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

Moderatorja Aulona Musta, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për ndërhyrjet estetike.

Pak ditë më parë ajo bëri një ndërhyrje në hundë e tashmë ndihet më mirë me vete, mirëpo Aulona ka zbuluar se gjithmonë ka dashur të bëjë dhe gjoksin.

“Dy gjëra që unë gjithmonë kam menduar që t’i bëja. E para ka qenë hunda dhe i dyti ka qenë gjoksi.

Ndoshta do e bëj nëse bëj ndonjë fëmijë të dytë, jo për ta bërë të madh se do dukesha shumë e ekzagjeruar, thjesht mbase ndonjë rregullim, se kur i jep fëmijës qumësht deri në 1 vjeç e pak… ke nevojë për ca ngritje”, ka treguar Aulona.

Komentet ndaj moderatores pas operacionit në hundë kanë qenë të shumta, por ajo që binte në sy ishin komentet e shumta ku fansat theksonin se Aulona gjithmonë prezantohej si “pa komplekse”, por tashmë edhe ajo bëri një ndërhyrje në fytyrë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet