Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ishte aktrim, djali që qante duke kërkuar të vriste veten i preku te gjithe

Pas një video ku djaloshi kërkonte të vras veten apo te vritet nga nëna e tij për arsye bullizmi në shkollë, ka prekur të gjithë botën, raporton “7news”, transmeton lajmi.

Siç dihet, bullizmi po shkakton vdekjen e mijëra fëmijëve, dhe nga kjo video nëna e tij shpërndau një mesazh, që prindërit ti edukojnë fëmijët në mënyrë që kjo dukuri të ndaloj.

Në fillim thuhet se djali është 9-vjeç, por doli të ishte një gënjeshtër. Në fakt djaloshi është një aktor 18-vjeçarë. Gjithashtu nëna e tij hapi një llogari false në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.