Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Fshehen 2.5 kg heroine te ujerat e zeza, arrestohen tre shqiptaret ne Greqi

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke pasi kishin fshehur në një tubacion të ujërave të zeza 9 pako me heroinë me peshë rreth 2.5 kilogramë

Të arrestuarit janë të moshës 29, 40 dhe 42 vjeçare.

Po ashtu Policia i sekuesktroi shqiptarëve 2 makina, 4 celularë si dhe 700 euro.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Artës, ndërsa emrat e shqiptarëve nuk janë bërë ende publikë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.