Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Djali godet me thike nenen, tenton ti vendose edhe flaken

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Shkupit.

Një 47 vjeçar mësohet se ka goditur me thikë nënën e tij dhe më pas ka tentuar ti vërë flakën

Sipas medieve vendase, 47-vjeçari mësohet se është me probleme mendore.

Ai ndodhet i ndaluar nga policia, ndërsa nëna e tij është dërguar me ambulancë në spitalin e Shkupit ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.