Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Yuri Kim takon në aeroport këngëtaren e njohur shqiptare, ja çfarë publikon Ambasada

Ambasada Amerikane ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto të ambasadores Yuri Kim me këngëtaren e njohur shqiptare Ermira Babaliu, të cilën e ka përshkruar si foto të dytës.

Teksa e cilëson Ermira Babaliun si një zë të bukur e një shpirt të bukur, ambasada zbulon se ajo u takua rastësisht me Yuri Kim në aeroportin e Frankfurtit.

“ Foto e Ditës “Një zë i bukur, një shpirt i bukur”. Ambasadorja Yuri Kim u takua me këngëtaren e njohur shqiptare Ermira Babaliu në aeroportin e Frankfurtit.”, shkruhet në postimin e ambasadës së SHBA-së.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.