Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Vetevaret i burgosuri te 313-a ne Tirane, ishte arrestuar per vjedhje

Një i burgosur i ka dhënë fund jetës në burgun 313 në Tiranë.

Raportohet se viktima quhej Bilbil Hasani, nga Kukësi dhe banues në Kamëz.

Ai qëndronte në paraburgim, në pritje të dënimit.
Hasani ishte arrestuar për vjedhje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.