Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Perdhunohet nje vajze nga Shqiperia ne Gjakove, arrestohet autori

Mediat kosovare njoftuan sot se një vajzë nga Shqipëria është përdhunuar në Gjakovë.

Policia ka arrestuar të dyshuarin me nënshtetësi kosovare, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me viktimën.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raporton e policisë së Kosovës

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.