Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Makina ne Korçë përfshihet nga flakët, nuk ka të lënduar

KORÇË

Një makinë në ecje e sipër në Korçë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.7 të qytetit juglindor.

Nuk dihen ende shkaqet se pse ka marrë flakë automjeti ndërkohë zjarrfikëset ndërhynë për të shuar flakët.
Policia në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.