Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arbana Osmani në zi, humb njeriun e saj të shtrenjtë

Mbrëmë Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, shkruan Gazeta Blic.

Përmes një postimi në Instagram, moderatorja e ekranit shqiptar ka bërë të ditur se gjyshja e saj ka ndërruar jetë.

Ajo ka publikuar një fotografi bashkë me gjyshen e saj, ndërsa ka prekur me fjalët për të.

“Sa shpirt të kam. Mirupafshim atje lart”, ka shkruar Arbana Osmani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet