Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Spartak Ngjela sulmon Meten: Presidenti flet budalliqe, te arrestohet ne flagrance

Avokati Spartak Ngjela tha në Open në Top Channel se presidenti në deklaratat e tij flet budalliqe dhe se ai mund të arrestohet në flagrancë.

I ftuar në emision nga një studio paralele Bledar Dervishi ka kërkuar që të kihet respekt për presidentin.

Më pas një studio ka plasur debati ku Frrok Çupi u shpreh: Servilat e Administratës janë të tmerrshëm. Ty të kanë akuzuar për hajdut.

Teksa në studio po bëhej debat Çupi tha për Dervishin edhe që ai ka qenë në burg për këtë gjë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.