Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen Robert Berisha: Nuk jam Roberti Norës, por i…

Robert Berisha është ndër personat më të komentuar në showbiz pas ndarjes me këngëtaren Nora Istrefi.

Berisha ishte i ftuar në emisionin “Soirée”, moderuar nga Jonida Shehu në Top Channel, këtë të mërkurë. Padyshim nuk ka ngelur pa u përmendur ish-bashkëshortja, Nora Istrefi.

Edhe pse këngëtarët janë ndarë prej kohës, ish-bashkëshorin Berisha fansat ende vijojnë ta quajti ‘Roberti Norës’, e kjo gjë nuk i pëlqen aspak.

Kjo ka bërë që të revoltojë pamasë këngëtarin Berisha, të cilit i është dashur të jap një sqarim:

“Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, është shprehur Robert Berisha.

Çifti, janë prindër të një vajze Rene, dhe për hir të saj, ato vijojnë të kenë një marrëdhënie miqësore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet