Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Policia operacion kunder lojerave te fatit, kontrolle ns lokale, disa te shoqeruar

TIRANË
Policia e Tiranës po zhvillon një operacion kundër lojërave të fatit. Duke iu referuar burimeve nga policia raportohet se strukturat e anti-krimit ekonomik kanë zhvilluar kontrolle në disa lokale ku janë sekuestruar pajisje te paligjshme.

Po kështu gjatë operacionit janë shoqëruar edhe disa persona.

Kazinotë elektronike, bingot tradicionale dhe bastet sportive janë mbyllur nga 1 janari i vitit të kaluar. Pas kësaj date policia ka zhvilluar shpesh herë kontrolle dhe ka sekuestruar pajisje të lojërave të fatit duke vënë para përgjegjësisë ligjore edhe autorët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet