Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nuk permbahen, publikojne foto duke u puthur

TIRANE

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme. Në ditën e të dashuruarve më 14 shkurt moderatorja postoi një video teksa kërcente me Mark Frrokun nën ritmet e këngës popullore, “Ani mori nuse”.

Përmes një postimi në “Instagram”, ditën e djeshme Rudina tregoi se së bashku me ish-deputetin Frroku po nisen drejt një udhëtim. Ndërsa pak minuta më parë në rrjetin social në fjalë ajo postoi një foto duke u puthur në rrugët e qytetit me partnerin dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Aktorja ka vendosur të na lërë ende kuriozë për destinacionin që çifti ka zgjedhur për të shijuar kohën me njëri-tjetrin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.