Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aktori i njohur pranon dashurinë me miken e fëmijërisë: U takuam pas 30 vjetësh dhe…

Aktori i njohur, Herion Mustafaraj ishte i ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ai ka folur për të rejat më të fundit nga jeta e tij profesionale, por edhe ajo private.

Aktori pranoi se është në një lidhje dashurie me një mikeshën e tij, që e ka patur shoqe klase në shkollë të mesme. Herion shprehet se ata u takuan pas 30 vjetësh dhe gjetën përsëri njëri-tjetrin dhe atë dashuri të pakonsumuar më parë.

Herion Mustafaraj: Unë që kur kam ardhur në Shqipëri, domethënë pak më vonë u lidha me një mikeshën time, që kemi qenë miq, shokë klase në shkollë të mesme, kemi bërë Liceun Artistik bashkë. U takuam pas 30 vjetësh dhe e gjetëm përsëri njëri-tjetrin, edhe atë dashuri të pakonsumuar atëherë në atë kohë.

Ka pasur një simpati, por asnjë gjë e konkluduar në atë kohë, por jeta erdhi në format e veta. Kemi gjetur njëri-tjetrin dhe është një ndjenjë shumë e veçantë dhe si të thuash edhe të kthen mbrapsht në atë personalitetin tënd, kur ke qenë i pamanipuluar nga shoqëria dhe mundohet njeriu të jetojë atë jetë dhe ato ndjenja.

Aktori tregon më tej se ndihet i plotësuar dhe i sigurt me partneren e tij në krah.

Herion Mustafaraj: Ndihem i plotësuar, i sigurt, ka shumë gjëra, i bezdisur, se të gjitha bashkë vijnë ato.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.