Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Nis faza e dyte e punimeve ne Lungomare, Rama: Projekt spektakolar

VLORE- Kryeministri Edi Rama ka dhënë sot lajmin se ka nisur faza e dytë e punimeve buzë detit në Vlorë, për ndërtimin e shëtitorës.

Kreu i qeverisë ka postuar disa foto nga nisja e punimeve.

“Për hajër. Nisi Faza 2 e Lungomares. Një tjetër projekt spektakolar për Vlorën turistike. Vlora with love”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.