Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aksion i madh policor, kapen 1.3 ton kokaine ne Maqedonine e Veriut

Sipas informacioneve që i posedon TV21 në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit është duke u realizuar një aksion policorë në të cilin po kërkohet kokainë. Kokaina në tërësi peshon 1.3 tonë por ende nuk dihet zyrtarisht sasia e cila ka përfunduar në fshatin Krushopek, raporton TV21.

Informacionet e para thonë se kokaina fillimisht ka ardhur nga Amerika në Bar (Mal i Zi) e duhej të përfundonte në Koper (Slloveni).

Për arsye të panjohura për momentin, destinacioni është ndryshuar dhe kokaina ka përfunduar në Krushopek./21Media/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.