Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Harrojne prizen ne korrent, zjarri shkrumbon totalisht banesen ne Tepelene

Një banesë është shkrumbuar plotësisht nga flakët, në fshatin Beçisht të Tepelenës.

Banesa është në pronës të shtetasit Kalo Hoxha, ndërsa shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.

Ka qenë e zonja e shtëpisë, e cila ka lënë prizën në korrent dhe është larguar nga banesa, duke bërë që kjo e fundit të shkrumbohet nga flakët. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet