Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arrestohet çifti shqiptar ne Itali/ I gjendet kokaine ne makine

Një çift shqiptar u prangos nga policia italiane pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat italiane raportojnë se çiftit i janë gjetur në makinë rreth 600 doza kokainë gati për t’u shitur tek konsumatorët.

Sasia e drogës u gjet gjatë një kontrolli të rastësishëm të kryer në makinën e bashkëshortëve. Çifti më pas doli para gjykatës, ku bashkëshorti u përpoq ta nxirrtë të pafajshme gruan e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet